Smocza Oaza

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-02-26 21:25:14

Dziewczyna

Druid

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 63
Punktów :   

Inni niż wszyscy-przygoda Szark

Dzień zapowiada się dobrze,ale czy na pewno?... Nagle widzisz papierowy samolocik który leci w twoją stronę. Otwierasz go,i widzisz wstrząsającą wiadomość:

Spoiler:

Szark,twoja matka została zamordowana. Hahah,nie masz szans uciec przed nami,unicestwimy i ciebie i wszystko co z tobą związane...

-Wiedziałeś już,że to od wioski... śledzą cie,musisz uważać i mieć oczy szeroko otwarte,ponieważ polują na ciebie,i mają nadzieję że umrzesz. Widzisz,że w oddali idzie ktoś z szatą podobną do twojej,lecz on cie nie zauważa,chociaż patrzy w każdą ze stron aby tylko cie wypatrzyć i zabić. Podbiega do ciebie i mówi: Słuchaj,wiem że nasz ród chce cie zniszczyć,ale ja taki nie jestem,przyszedłem ci aby dać ci nasz legendarny miecz-Smoczy Ogon. Posłuchaj,posiadam również dla ciebie pewne jajo,ono przyniesie ci szczęście! oto one: http://wiki.nightwood.net/images/d/d9/Czas_-_Wariant_15_-_Stadium_1.png-Jajo Oriona.

Ostatnio edytowany przez Dziewczyna (2012-02-27 11:34:49)


Kliknij w Elficę,ona ukaże ci moją postać! http://i1225.photobucket.com/albums/ee398/d20roll/DnD%20Elves/female%20elf/felf_640.jpg

,,Jestem tą,która nie boi się niczego''

Offline

 

#2 2012-02-27 14:52:30

Szark

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 238
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

Dałem Ci to stanowisko na próbę, więc powinnaś na początku nie dawać takich smoków-.- I na dodatek ja tu piszę nazwy smoków-.-...
----------------
-Zostaw sobie te jajo Czasu. Wiadomo, jak reszta... Tylko władza i zawsze smoki w innych gustach panie, który już od dawna jest w wojnie która nie ma znaczenia. Obie strony są złe, złe do szpiku kości. Tylko każdy jest pod chorą opresją, by to strona jego była najlepsza. Kiedyś mi mydliliście oczy, ale teraz się nie dam.-Powiedział odchodząc jakby nic mu teraz nie zagrażało. Miał tylko w lewej ręce<gdyż jestem leworęczny> gwiazdkę. A w kolejną szykowałem sztylet, wszystko kontrolowałem, patrzyłem w lód. Czasem<a właśnie po dwóch-trzech krokach od niego> obtrzepywałem sobie śnieg lewą ręką próbując nie pokazywać gwiazdki spod rękawic. Wiedziałem iż ruszy za mną, lecz wystarczyła niewielka chwila by użyć mocy- ostatniej prawdy po mojej mamie. Te jajo po moim obrocie może nawet się zbić, jestem mrocznym i lodowym człekiem...
-I powiedz swoim ''kompanom'' że śmierć mnie nie obchodzi.-Powiedziałem i jeszcze rzuciłem mu ten samolot i wypuściłem mojego smoka... Jeśli obejdzie się bez mocy mam nadzieję że dziś nie pobiję mojego smoka.


http://www.profesorki.pl/images/b73295a28b3934c959ff5b12020b98e3.gif To coś jest moim smokiem, jeśli myślisz że chce cię zjeść nie mylisz się.

Offline

 

#3 2012-02-27 17:03:57

Dziewczyna

Druid

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

Hmm,wiedziałam o twoim postępowaniu,że nie przyjmiesz,dlatego tak zrobiłam aby w przygodzie był lekki strach.
_______________________
Hmm,ciekawy jesteś,powiedz jesteś jasnowidzem? Chciałem cie zabić,ale wiem że teraz mi się nie powiedzie...-powiedział mężczyzna który po tych słowach przywołał ci nieznanego smoka,i odleciał na nim w stronę miejsca którego nie znałeś. Do zobaczenia,jeszcze nasze drogi się spotkają,i zobaczysz... nie ujdzie ci tak łatwo...-groził ci nieznajomy. Nagle... zbliża się do ciebie jakaś dziewczyna,obca ci,ale biegnie w twoją stronę i mówi Zaczekaj!. Cześć,jestem Marina,a ty?-zapytała obca. Nie bój się mnie,nie jestem z twojego rodu,a wiem o nim tylko dlatego,że od twoich narodzin,śledziłam twoje ruchy,aby sprawdzić czy jesteś godny na wielką przygodę ze mną-powiedziała dziewczyna.


Kliknij w Elficę,ona ukaże ci moją postać! http://i1225.photobucket.com/albums/ee398/d20roll/DnD%20Elves/female%20elf/felf_640.jpg

,,Jestem tą,która nie boi się niczego''

Offline

 

#4 2012-02-27 17:22:04

Szark

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 238
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

-Za dużo, za dużo..--Pomyślał i wywołał własnego smoka o istnej nadziei iż nie będzie zmuszony do użycia czegoś na styl używania magi. Gdy to zrobi jego smok oberwie jak zwykle przy tym w twarz albo coś innego. Przynajmniej wiedział iż to jedyna osoba której może ufać. Na dodatek jest mroczny na zawsze, więc po co marnować energię która została mu by resztkami sił opanować się i znowu nie być taki jak wcześniej. Zawsze przy jakimś spotkaniu szykował swoje gwiazdki, a potem przykrył głowę kapturem z szaty. Smok się domyśla co teraz zrobię z pewnością, przecież zawsze zakładałem kaptur gdy musieliśmy wiać. Teraz jednak był to na inne cele, chyba będzie szykował się do walki.
-Bo zawsze jestem takim, który musi być w mroku dnia, świetle cienia...-Chociaż smok znał znaczenie tych słów, teraz ona musi się dowiedzieć o co chodzi. Wiedziałem iż może atakować, dlatego w moich oczach już tliła się magia, wystarczyło tylko wzniecić iskrę by wystrzeliła w przeciwnika. Teraz to ona jest tym kimś, zawsze jestem mrokiem życia. Iskra, to każde uczucie które mam w sobie. Wystarczy jedno, a ogień albo inny żywioł poleci w nią. Dlatego nigdy nie znajdę osoby której zaufam a mój smok jest smokiem któremu jedynemu ufam.


http://www.profesorki.pl/images/b73295a28b3934c959ff5b12020b98e3.gif To coś jest moim smokiem, jeśli myślisz że chce cię zjeść nie mylisz się.

Offline

 

#5 2012-02-27 19:48:01

Dziewczyna

Druid

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

Spokojnie,ja również jestem poszukiwana,lecz na mnie eksperymentów z DNA nie robiono...-powiedziała Marina.Mnie nie masz co się obawiać,oraz mam do ciebie pytanie: Czy chciałbyś ze mną podróżować? Samej jest nudno,oraz chciałabym poznawać nowych przyjaciół,bratnie dusze i temu podobne...-mówi Marina.Dobrze,jeżeli mnie nie chcesz,to pójdę sobie,nie masz pewnie ochoty mi wierzyć ale wiem,że w twoim sercu jest miejsce na zaufanie,jesteś człowiekiem tak jak inni,lecz jesteś wybawcą i powinno cię to cieszyć,gdyż jesteś jedynym i to na ciebie przypadł urok ratowania świata,to jest dar o który stara się każdy,a ty wiedząc o tym powinieneś się cieszyć,że jesteś tak wspaniałym człowiekiem,i że nigdy nie byłeś tacy jak oni...-powiedziała Marina.Dobrze,na mnie już pora,gdyż muszę pomścić moją rodzinę... oni zabili mi wszystkich,zniszczyli moje życie,mam zamiar się na nich zemścić-mówi Marina.


Kliknij w Elficę,ona ukaże ci moją postać! http://i1225.photobucket.com/albums/ee398/d20roll/DnD%20Elves/female%20elf/felf_640.jpg

,,Jestem tą,która nie boi się niczego''

Offline

 

#6 2012-02-27 20:02:05

Szark

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 238
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

-Nie, nie ufam nikomu... Są osoby którym tak, lecz powoli zmniejsza się to okropnie małe płomienie z nadzieją. Dobra, ruszaj bo pewności nie mam. I tak ostatnio sama nuda mi doskwiera, ale to już inne sprawy. Trza ruszać...-Powiedział i ruszył ze smokiem i tak musiał z nim porozmawiać. Miał dość uwagi czy też innych rzeczy o nim. Pogłaskał tylko smoka z którym często miał kłopoty, przecież nie raz chciał go pobić przez jego mroczną osobę. Niezbyt to kontroluje, tylko wolałem być taki jak zawsze. Mrok i tylko to, czarne serce mroku jest jak moje drugie ja.


http://www.profesorki.pl/images/b73295a28b3934c959ff5b12020b98e3.gif To coś jest moim smokiem, jeśli myślisz że chce cię zjeść nie mylisz się.

Offline

 

#7 2012-02-28 21:21:12

Dziewczyna

Druid

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

Dobra,narka ale nie zdziw się,gdy spotkamy się ponownie i wytrenuje moje smoki do maksimum...-powiedziała Marina.Jakbyśmy się spotkali,to proszę nie mów nikomu że tędy szłam,niedługo się dowiesz dlaczego...-powiedziała.I nagle... widzisz tłum ludzi z widłami i pochodniami,którzy idą w twoją stronę normalnie.Może coś się dzieje,lub to twój ród który chce cię zgładzić,lecz niezbyt wyglądają na twarze z rodu.
Widziałeś może Marinę Magdalenę Sathiro?-pyta chórem cała wioska nieznanych ci osób.Jej ojciec wysysał moc smoków,potrzebna nam jest ona aby wyssać energię ze smoka chaosu który zabija wszystkich mieszczan...-mówi wioska.


Kliknij w Elficę,ona ukaże ci moją postać! http://i1225.photobucket.com/albums/ee398/d20roll/DnD%20Elves/female%20elf/felf_640.jpg

,,Jestem tą,która nie boi się niczego''

Offline

 

#8 2012-02-29 15:33:49

Szark

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 238
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

-Nie, a jeśli może to przed podróżą..-Odpowiadam, gdyż moja podróż nadal trwa. A znałem tylko kilka osób. Rodzinę, teraz dochodzi Merisa, której i tak nie chcę znać. Jest jak piąte koło u wozu, tylko przeszkadza w moim planie... Teraz jednak wolę się oddalić, gdyż z moim smokiem trzeba coś poćwiczyć.

Po oddaleniu się:


-Dobra Horti, dawno nie mieliśmy czasu na dość normalny trening i odpoczynek...-Powiedziałem i pogłaskałem smoczka po głowie. Wiedziałem iż ma on anielską cierpliwość, ale kiedyś się skończy. Bardzo go polubiłem, gdyż bardzo chcę się zmienić na lepsze... Traktuje go jak rzecz, ale nie chcę by było to ciągłe. Kocham go, lecz mrok jest silniejszy...


http://www.profesorki.pl/images/b73295a28b3934c959ff5b12020b98e3.gif To coś jest moim smokiem, jeśli myślisz że chce cię zjeść nie mylisz się.

Offline

 

#9 2012-02-29 15:43:18

Dziewczyna

Druid

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

No dobra,poszukamy jej sami...-odpowiedzieli.

Teraz Tjening twojego smoka!
Twój smok,z powodu że jest smutny ponieważ jest typem elektrycznym,uderzył elektro rogiem o ścianę,lecz z o wiele większą mocą... Może to nowa umiejętność?-oczywiście że nie,ale jego umiejętność się szkoli,niedługo będzie zadawało prawdziwe obrażenia,oraz będzie nakładać efekt paraliżu na przeciwnika,lecz to jeszcze nie ten moment kiedy twój smok poznaje elektro róg.I nagle... czujesz jakąś dziwną energię,to nie energia twojego smoka,lecz pewnie to energia duchowa.I przed tobą,są jakieś iskry i widzisz smoka duchowego.


Kliknij w Elficę,ona ukaże ci moją postać! http://i1225.photobucket.com/albums/ee398/d20roll/DnD%20Elves/female%20elf/felf_640.jpg

,,Jestem tą,która nie boi się niczego''

Offline

 

#10 2012-02-29 15:53:04

Szark

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 238
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

Duch, wiedziałem że gdy widzę tu smoka duszy to nie jest dla mnie. Mógł to być kolejny, niezbyt fajny dla mnie smok. Jedyne co zrobiłem to powiedziałem mojemu smokowi by przestał trenować, teraz tylko by był w gotowości. Wiedziałem iż nie jest on tu z byle powodu i tylko wyjąłem sztylet... Nie lubiłem czegoś takiego i wiem jedno, teleportował się tu  nie z byle powodu. Kolejny, kolejny i kolejny z rodu, jedynie teraz szykował symbol z sakiewki. Łatwy do rozpoznania, często używałem typ mroku a on idealnie działa na duszę. Lecz z użyciem ataku czekałem...


http://www.profesorki.pl/images/b73295a28b3934c959ff5b12020b98e3.gif To coś jest moim smokiem, jeśli myślisz że chce cię zjeść nie mylisz się.

Offline

 

#11 2012-02-29 16:27:03

Dziewczyna

Druid

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

Smok duszy,przekazał ci telepatycznie,że niedługo wydarzy się nieszczęście,i musisz uważać,ponieważ możesz tego nie przeżyć. I jego telepatia się sprawdziła,za tobą biegło 30 ludzi z twojego rodu,ze smokami ognia,natury i powietrza. Lekkie podmuchy wiatru,z połączeniem ognia tworzą coś niezwykłego,lecz nie na to pora zwrócić uwagę,tylko na atakujący ród. W oddali,widzisz wielki krzyż a na środku-twoją zmarłą matkę. Masz szansę uciec,lub walczyć do upadłego i zemścić się,chociaż na ćwiartce rodu,pewnie myślisz że są przykrywką,i masz rację,bo z tyłu atakuje cie tyle samo osób z rodu,jest ich razem 60 więc nie wiadomo,czy dasz radę pomścić swoją matkę,i zniszczyć większą ćwiartkę rodu,lecz po chwili czujesz że ci od tyłu upadają,tylko ciekawe przez co,to smok? tak,ale jest kogoś,czyżby to nieznana osoba która pomaga ci?. I nagle... słyszysz znajomy głos Hej,mówiłam że wrócę po treningu z moimi smokami,lecz nie wiedziałam że te pajace będą cie ścigały aż tutaj... Dobra,ty załatw jedną trzydziestkę,ja załatwię drugą i będzie po kłopocie...-mówi Marina.


Kliknij w Elficę,ona ukaże ci moją postać! http://i1225.photobucket.com/albums/ee398/d20roll/DnD%20Elves/female%20elf/felf_640.jpg

,,Jestem tą,która nie boi się niczego''

Offline

 

#12 2012-02-29 16:38:18

Szark

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 238
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

Teraz trzeba zrobić kolejny trening...Skupiłem całą energię w sobie mając w jednej ręce z dziesięć gwiazdek, a w drugiej dwa symbole<ziemia i ogień> potem strzeliłem gwiazdkami każąc smokowi uderzyć z tyłu o potem połączyłem symbole tak, by wystrzelić magią mieszanką z palącej ziemi.. Oby tylko nie było jak zwykle, kolejny raz będę mrocznym.


http://www.profesorki.pl/images/b73295a28b3934c959ff5b12020b98e3.gif To coś jest moim smokiem, jeśli myślisz że chce cię zjeść nie mylisz się.

Offline

 

#13 2012-04-04 08:03:47

Gret

Szkicarz

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 46
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

Udało się przy okazji brzmiało to zupełnie jak sunący fajerwerek co w miarę
ogłuszyło.Widzisz jak niektóre smoki padają z ciężkimi ranami rozpoznałeś
że mają na sobie charakterystyczną maź którą smok ma kilka minut po wykluciu.
Najwyraźniej używali noworodków.Nagle usłyszałeś głos.-Zdychajcie...Zdychajcie
wszyscy wy marne śmiecie.
-Tobie nic się nie stało Marinie najwyraźniej
tesz ale z pozostałymi smokami zaczęło się co dziać, jakby coś przejmowało
nad nimi kontrole miotały się jak oszalałe atakowały swoich panów.
Przedstawienie trwało kilka minut smoki pozagryzały swoich panów a później
najwyraźniej zeszły na serce. (pfyy codzienność)

Offline

 

#14 2012-04-04 14:01:00

Szark

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 238
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

-Horteo do mnie.-Powiedziałem wysuwając rękę z pierścieniem do smoka. Smok ten był typu elektrycznego i był bardzo silnym stworem. Puff, przynajmniej wiem że teraz wiedzą że ze mną nie będzie dość łatwo. Trochę rodu zeszło, tylko jakiego? Może połączyli siły w co wątpię? A może tylko zrobili sobie rozgrzewkę. Dobra, skoro pokonałem już i tak kawałek to czas na pozostałych. Lepiej teraz trenować, skoro jest tu jeszcze zimowa pora to zimą dobrze będzie zrobić w wiosce mały pożar. Nie, jednak wole trenować z innymi smokami i złapać jakiegoś. Gorzej, teraz mam pod większą górkę. Smoka chaosu można pokonać chaosem, a tak się składa iż jest to jedyny symbol którego nie posiadam i chyba przejmę gdyż mam kilka pustych run. Ale chciałbym z połączeniem walki mojego nędznego smoka i moich runów. Elektryczność idzie w patrze z burzą, dlatego naładowanie rogu który strzelił by w przeciwnika i obkrążyć to burzową chmurą dało by niezły atak.
-Dobra, zostajesz czy idziesz?-Parsknąłem przedzierając się pomiędzy tym wszystkim. Phi, idę dalej nieruszony nawet widokiem własnej matki. Krzyż jest na mojej drodzę więc ominę ją zaśnieżonym lasem bo pewno czyhają tam ludzie z rodu. Kolejny raz głupki z rzekomo dobrej strony mi zaszkodzą.


http://www.profesorki.pl/images/b73295a28b3934c959ff5b12020b98e3.gif To coś jest moim smokiem, jeśli myślisz że chce cię zjeść nie mylisz się.

Offline

 

#15 2012-04-06 11:12:23

Gret

Szkicarz

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 46
Punktów :   

Re: Inni niż wszyscy-przygoda Szark

Dziewczyna przytakuje i idzię z tobą o dziwo las jest pusty, i cichy
gdy nagle zrywa się potężna wichura.
-Co do jasnej cholery się dzieje?!-Wykrzykneła Marina z trudem
opierając się prądowi powietrza, tak samo było z waszymi smokami.
Ciebie jednak napadł potężny ból głowy.
-Szark...To naprawdę śmieszne, niby drapieżnik a słaby i głupi jak
but z prawej stopy.
-Znowu usłyszałeś głos.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław Narty gigantowe www